آراد برندینگ
خانه / دستگاه بسته بندی شیرینگ پک / دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک گاز سوز

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک در ابعاد و انواع  مختلفی ساخته می شوند. آیا با انواع شیرینگ پک گاز سوز آشنایی دارید؟ دستگاه های شیرینگ پک دوگانه سوز یا گاز سوز با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟ شیرینگ پک برقی، گازی یا دوگانه سوز؟

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی از انواع پرکاربرد دستگاه های بسته بندی می باشد. از این دستگاه در بسته بندی محصولات صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، شیمیایی و ساختمانی استفاده می شود. در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند. دستگاه از دو بخش دوخت و تونل حرارتی تشکیل شده است. البته در بعضی مدل ها دستگاه ردیف کن نیز در نظر گرفته می شود.

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیریتگ پک تونلی نیمه اتوماتیک از دستگاه های مقرون به صرفه صنعت بسته بندی می باشد. این دستگاه مناسب خطوط تولید نیمه اتوماتیک با ظرفیت تولید پایین می باشد. دستگاه همواره نیاز به اپراتور دارد. دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک با توجه به ابعاد محصول در ابعاد مختلف ساخته می شود.

نحوه ی عملکرد دستگاه به این صورت می باشد که محصول بوسیله اپراتور در قسمت دوخت قرار می گیرد و پس از صدور فرمان دوخت بوسیله پدال یا شاسی استارت، نایلون شیرینگ حول محصول کشیده شده و برش می خورد. سپس محصول به درون تونل شیرینگ هدایت می شود. محصول بصورت اتوماتیک و بوسیله کانوایر از درون تونل حرارتی عبور داده می شود.

حرارت تولیدی و سرعت حرکت کانوایر قابل تنظیم می باشد. حرکت کانوایر بوسیله درایو تغییر فرکانسی کنترل می شود. حرارت تونل نیز به دو صورت برقی یا گازی و یا هر دو ( دوگانه سوز ) تأمین می شود. در ادامه در مورد نوع سوخت دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک توضیح تکمیلی می دهیم.

دستگاه شیرینگ پک کابینی

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز به دستگاهی گفته می شود که برای ایجاد حرارت مورد نیاز تونل از برق و گاز بصورت همزمان بهره می برد.

با توجه به استفاده از المنت در ساخت دستگاه شیرینگ پک و مصرف بالای المنت، هزینه برق مصرفی بسیار زیاد می گردد. از این رو ایده ساخت دستگاه شیرینگ پک با گاز بوجود آمده است. اما با توجه به افت فشار گاز در ماه های سرد سال نیاز به استفاده از المنت و انرژی الکتریکی بسیار احساس می شود. از این رو بیشتر مشتریان ما سفارش ساخت دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز را  بدلیل استفاده همزمان برق و گاز در گرمکن تونل از ما درخواست می نمایند  دس بصورت همزمان از المنت و ورنر یا مشعل استفاده میگردد. برای سوخت گاز جهت محصولات با ابعاد کوچک از ورنر و برای محصولات بزرگ از مشعل استفاده میگردد.

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تونلی گاز سوز

همانگونه که بیان گردید دستگاه شیرینگ پک تونلی بصورت برقی، گاز سوز و یا دوگانه سوز ساخته می شوند. دستگاه های گاز سوز به دو روش ساخته می شوند.

دستگاه های ورنری و مشعل دار. در دستگاه های ورنری از ورنر بخاری گازی استفاده می شود این نو از دستگاه های شیرینگ پک گاز سوز جهت محصولات با ابعاد کوچک استفاده می شوند. اما برای محصولات با ابعاد بزرگ از مشعل استفاده می گردد.

پیشنهاد ما به مشتریانی که خطوط تولید بدون توقف دارند استفاده از دستگاه دوگانه سوز می باشد. تا دستگاه بدون کمترین توقف کار کرده و بتوانند در صورت خرابی در یکی از روش های ایجاد گرمایش و یا محدودیت های مصرفی عمومی از روش دیگر استفاده نمایند.

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

راهنمای خرید دستگاه شیرینگ پک گازسوز

قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی

قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی تابع عملکرد و قطعات مصرفی آن می باشد. دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک به مراتب قیمت کمتری از دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک و تمام اتوماتیک دارند. ما در قیمت گذاری دستگاه های شیرینگ پک تونلی شرایط و قدرت خرید مشتریان خود را مد نظر قرار داده، و قیمت مقرون به صرفه ای به همراه کیفیت دستگاه به مشتریان ارائه می دهیم.

فروش دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک همواره جزو دستگاه های پر فروش گروه رادان ماشین بوده است. شرکت های مختلفی در ایران اقدام به ساخت دستگاه شیرینگ پک نموده اند. این دستگاه را در کیفیت و قیمت های متفاوتی میتوانید تهیه نمایید. اما ماشین آلات شرکت ما در کنار طراحی منحصر بفرد و کیفیت ساخت بالا، با قیمت بسیار مناسب تری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است کلیه ماشین آلات تولیدی ما داری یک سال گارانتی قطعات برقی و مکانیکی و ده سال خدمات پس از فروش هستند. جهت اطلاع از شرایط فروش دستگاه شیرینگ پک و همچنین اطلاعات فنی و مشاوره رایگان با ما ارتباط بگیرید.

منبع: رادان ماشین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی تک فاز

قیمت دستگاه شیرینگ پک کابینی  تک فاز در مقایسه با دستگاه های شیرینگ پک تونلی …

رادان ماشین