آراد برندینگ
خانه / دستگاه پرکن شیر پاکتی / دستگاه پرکن شیر پاکتی | فروش با نازل ترین قیمت

دستگاه پرکن شیر پاکتی | فروش با نازل ترین قیمت

امروزه با توجه حجم بالای کار ها از یک طرف و کاهش نیروی انسانی در برخی مسائل بهترین جایگزین به جای نیرو های انسانی استفاده از وسایل مکانیزه و ماشین آلات می باشد.وسایل علاوه بر این که نیاز تولید کننده را به نیروی انسانی کاهش می دهد،می تواند کار ها را در مدت زمانی کمتر از آنچه که فکر می کردیم انجام دهد و همچنین کار را به نحوی اعمال می کند که کیفیت ناشی از آن،با کار دست بشر قابل مقایسه نیست.یکی از دستگاه ها که امروز مقاله ای راجع به آن صحبت خواهیم کرد دستگاه پرکن شیر پاکتی می باشد.تولید دستگاه شیر پر کن فرصت مناسبی را برای کارخانه های لبنیات فراهم آورده تا بتوانند محصولات را در مدت زمان کمتری به دست مصرف کننده برسانند. 

 

دستگاه پرکن شیر پاکتی | فروش با نازل ترین قیمت

دستگاه پرکن شیر پاکتی

دستگاه پرکن شیر پاکتیدستگاه پرکن مایعات معمولاً به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته میشوداین دستگاه های پرکن در قالب های متفاوتی به بازار عرصه می شوند.در ادامه برخی از انواع آنها را ذکر خواهیم کرد. 

دستگاه پر کن پمپی تایمری:در دستگاه پرکن پمپی تایمری پمپ دستگاه شروع به کار کرده و مواد را داخل کلکتور و از آنجا و از طریق نازل ها داخل ظرف تزریق می کند. با تغییر تایم عبور شیر از نازل می توان سرعت آنرا تنظیم کرد. 

دستگاه پر کن سیلندر پیستونی:در پرکن های سیلندر پیستونی ساز و کاری مشابه  سرنگ ولی در ابعاد و حجم بزرگتر و همچنین از جنس فلز (معمولا استنلس استیل) استفاده می شود. 

دستگاه پر کن لودسلی :در این نوع پرکن، سنسوری زیر ظرف قرار میگیرد که وزن ظرف را نمایش می دهد. وقتی مایع شروع به ریختن  به داخل ظرف می کند وزن شروع به زیاد شدن می کند تا وقتی که به میزان تعیین شده توسط تکنسین برسد. 

لیست قیمت دستگاه پر کن شیر

لیست قیمت دستگاه پر کن شیر قیمت دستگاه شیر پرکن و قیمت دستگاه بسته بندی شیر(درب بند) به شرح زیر می باشد :

دستگاه پرکن دوغ و شیر  ۳۲۰۰۰۰۰۰

دستگاه پرکن تریبلوک آب معدنی،شیر و دوغ  ۵۵۰۰۰۰۰۰۰

دستگاه پرکن و درب بند منو بلوک  ۲۰۰۰۰۰۰۰۰

دستگاه پرکن لیوانی مخصوص مایعات ۵۵۰۰۰۰۰۰

دستگاه پرکن ۱۸ نازلره روتاری  ۶۲۰۰۰۰۰۰

تذکر:اطلاعات بالا فقط برای آگاهی از قیمت حدودی این کالا می باشد.دستگاه شیر پرکن قیمت ثابتی ندارد و برای اطلاعات دقیق تر با دفاتر نمایندگی فروش تماس حاصل فرمایید.

فروش دستگاه پر کن با سایز ها گوناگون

فروش دستگاه پر کن با سایز ها گوناگونهمانطور که در بالا نیز اشاره شد این دستگاه انواع و اقسام متفاوتی دارد که با سایز های گوناگون در حجم های مختلف به فروش می رسد.امروزه کارخانه های متعددی مشغول به فروش   دستگاه شیر پر کن بوده که با ارتباط با نمایندگی فروش آن ها و مشاوره خرید،می توانید دستگاه شیر پر کن ارزان خریداری نمایید.(با مراجعه به نمایندگی)

برند های معروف سازنده دستگاه پر کن شیر پاکتی

برند های معروف سازنده دستگاه پر کن شیر پاکتیخوشبختانه کارخانه های تولید کننده دستگاه پرکن شیر پاکتی محصولات مرغوب و با کیفیتی را به کارخانه های لبنیاتی عرضه می کنند ولی در بین آنها نام چند کارخانه،از اهمیت بالاتری ز خوردار بوده است.گروه صنعتی رادان ماشین و همچنین شرکت آریا ماشین فجر از جمله برند های معروف  سازنده ی دستگاه پر کن شیر پاکتی بوده و هستند.این کارخانه ها رضایت مشتری را خط مشی خود دانسته و با افتخار منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در راستای پیشرفت و بهبود کیفیت محصولات خود می باشد البته کارخانه های دیگری نیز هستند که ما به دلیل اختصار مقاله از معرفی آن ها معذوریم. جهت اطلاع از کارخانه های دیگر در فضای مجازی جستچو بکنید.

صادرات دستگاه شیر پر کن

صادرات دستگاه شیر پر کنصادرات بخشی مهم از اقتصاد و درآمد هر کشور را شامل می شود و از این رو برای حمایت از بخشهای اقتصادی دادن تسهیلات به آنها می‌تواند ابزاری مناسب برای رشد و پیشرفتشان باشد. شرایط اقتصادی و منابع انسانی ایران نیز به گونه‌ای است که صادرات منوط به تولید بوده و ابزاری کار امد در راه توسعه اقتصادی است. به دلیل این که قیمت دستگاه های شیر پر کن در خارج کشور گران است، و همجنین کیفیت دستگاه های شیر پر کن (تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) در ایران مرغوب و زیاد است،اغلب شرکت ها تمایل به صادرات دستگاه شیر پر کن به کشور های مختلف را دارند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

پاسخی بگذارید

رادان ماشین